uzmanım.net günlük 1 mesaj sınırlaması ?

forjest (101) 8 yıl önce sordu

Yeni üye oldum konu başlıklarından gördüğüm sorunlara yönelik,mesaj box'ına belirttiğim yorum sonunda cevapla butonuna tıkladığımda günlük 1 mesaj yazabileceğim iletisi ile karşılaştım iyi çalışmalar teşekkür'ler.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

uzmanim.net'e hoş geldiniz.

Yeni üyelerimiz, güvenilirlik puanı 1 olan kullanıcılarımız, günde sadece 1 mesaj gönderebilir.

Bunun en temel sebebi, düzgün ve kaliteli bir içerik sağlayabilmek için, yeni kullanıcılarımızın sistemin nasıl işlediğini anlamadan ortalığı mesajla doldurmalarının önüne geçmek.  Burada temel olarak iki amacımız var: Kaliteli soru ve kaliteli cevap bulunabilecek bir ortam yaratmak. Bu sebepten çok fazla cevap ya da çok fazla soru yerine seçici olmaya çalışıyoruz. Güvenilirlik yükseldiğinde bu limitler ortadan kalıyor.

Yeni üyelerin 1 gönderi ile sınırlı olmasının diğer nedeni spam yapan kişiler.

Maalesef reklam amaçlı günü birlik ziyaretçiler pek çok sayfanın altına alakasız mesajlar ve reklam ya da zararlı linkler bırakmayı deniyorlar. Bu sebepten bu limit güvenlik içinde gerekli.

forjest 8 yıl önce

Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim,sorumla ilgili gereken malumatı aldım çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılarımla.