Uzmanim.net "güvenilirlik puanı yetersiz" sorunu nasıl çözülür?

oguzhan08 (45) 3 yıl önce sordu

Birkaç soru cevaplıyorum ve bir soru sorumak isterken "güvenilirlik puanı yetersiz" diyor, ne yapmalıyım?

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

https://uzmanim.net/oguzhan08

Sorduğun sorularda cevapları onaylarak +2 güvenilirlik kazanabilirsin. Bu bir sorun değil her şey olması gerektiği gibi.

Uzmanim.net güvenilirlik nedir? Neden böyle bir şey var?

50 güvenilirliğe ulaştığın zaman limtisiz gönderi oluşturabilirsin.

oguzhan08 3 yıl önce

güvenirliğe kendimmi tıklayacağım yoksa diğer insanlarmı

hydra 3 yıl önce

Kendi oluşturduğun sorulara girip uygun gördüğün cevapların yanındaki tik butonuna bas. @oguzhan08

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Cevaplarına baktım, yukarı oylamak istedim. Cevaplarını çok kısa tutuyorsun. Biraz da ha açıklayıcı bilgiler ile cevap verirsen daha faydalı olur.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Daha önceden uzmanim.net ile ilgili detaylı bir paylaşım yapmıştım, dilersen aşağıdaki makaleyi okuyabilirsin.