uzmanim.net ile ilgili soru

ardavarol (3) 6 yıl önce sordu

merhaba uzmanim.net in bölümlere ayrılması diye bir şey mümkünmüdür mesela siyaset bölümü teknoloji bölümü spor bölümü falan

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Bu işi yapan pek çok site var. Yani zaten forum dediğin şeye geliyor istediğin. Fakat burası bir forum değil. Sadece teknoloji ile ilgili konularda cevap bulabileceğin bir soru-cevap-çözüm sitesi.

Buna bağlı bir forum bölümü açılabilir mi tartışmak lazım. Yani herkesin dilediğini yacabileceği bir uzmanim.net forumu olmasına gerek var mı tartışılabilir.

Biz aslında burada biraz usta-çırak ilişkisi içinde tecrübelerimizi ve bilgimizi paylaşmak istiyoruz.  Özenli ve düzgün paylaşımlar ile sağlam bir veritabanı oluşsun ve herkes bundan faydalansın istiyoruz.

misty (556) 6 yıl önce cevapladı

"Uzmanim.Net teknoloji meraklısı herkes içindir. Uzmanim.Net teknoloji, oyun, programlama, mobil cihazlar, donanım gibi konularda hizmet vermektedir."