Uzmanım.net Mail Göndermiyor

ijiji77 (3) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Ben Eski Hesabımın Şifresini Unuttum ve şifremi unuttum kısmına basarak mail adresime şifre değiştirmek için mail gönderdim altta mailiniz gönderilmiştir yazıyor ama göndermiyor 3-4 gündür devam ediyor adminle nasıl iletişime geçe biliriz veya bilen varmı yolunu

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Admin arkadaşların bilgisi var ilgileniyorlar

ijiji77 7 yıl önce

Tamam abi ne zamana hall olurki

candan 7 yıl önce

hallederler meraklanmayın

candan 7 yıl önce

alattin hoca yeni bir cevap yazmış tarfini uygularsanız bulabilirsiniz normalde bir hata yok

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Parola hatırlatma bölümünü kontrol ettim.  Muhtemelen sizde gelen parola hatırlatma maili SPAM yani istenmeyen bölüme düşüyor.  Mail adresiniz

Gmail ise

  • Gmail'e giriş yapın.
  • Soldaki menüden maili Taslaklar üzerine getirdiğinizde yeni bir menü açılacak.
  • Diğer'i tıklayın sonra SPAM'i tıklayın.
  • uzmanim.net parola sıfırlama linki başlığı ile parola sıfırlama mailinizi göreceksiniz.

Düzenleme: Mail.ru alan adına ait bir mail ile uzmanim.net'e kayıt olmuşsunuz. Mail.ru için SPAM (istenmeyen posta) klasörünü kontrol etmelisiniz.

Gmail ve Hotmail olarak kontrol ettim sistem düzgün çalışıyor

candan 7 yıl önce

hocam çok teşekürler tarfiniz üzerine buldum uzmanım netten mail gelmiş ama biz bulamamışız hakikatende akla gelmiyen bir yerde giziliymiş spam mailler

alattin 7 yıl önce

bilgi verdiğin için ben teşekkür ederim @candan