uzmanim.net'te birinin neden eksi güvenilirliği olur?

adils (136) 3 yıl önce sordu

https://uzmanim.net/turansmsk10

Buradaki adamin neden - puani varki Windows XP de sadece ntfs biçimlendirme ile -100 güvenlik yemis napmis ki kural ihlali edecek

Toplam 2 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı
  • Başka sitelerden kopyaya yapıştır
  • Sahte hesaplarla güvenilirlik arttırma
  • Doğru olmayan çözüm paylaşımı
  • Küfür / saygısız davranma

gibi sebeplerden - güvenilirlik alırsın, en sonunda uyarılara dikkat etmezsen hesap kapamaya kadar gider.

adils 3 yıl önce

Ama ben bi çok linkten bir soruya cevap yazmıştım bilmeden simdi eski puana dusecek mi o simdi bunu biliyorum da

darkcrak 3 yıl önce

Bilmediğin sorulara cevap yazma veya araştır öyle cevap yaz @adils o zaman sorun olmaz

adils 3 yıl önce

Zaten arastiriom ben baska baska sitelerden @darkcrak

genius 3 yıl önce

@darkcrak arkadașımızın söylemeye çalıștığı șey, bilmediğin soruya cevab yazarken araștırma yap ancak, çözüm bulduğun sitelerden copy-paste yapma kendi fikirlerinle harmanla daha sonra cevap yaz.

darkcrak 3 yıl önce

@genius aynen öyle

adils 3 yıl önce

ya bende akilsiz deyilim biliom @genius

genius 3 yıl önce

@adils Hiç kimse size akılsız demedi. Sadece yazdığınız sorunun en sade şekilde cevaplamaya çalıştıq.

adils 3 yıl önce

Ya bu dunyada annemden baska hiç kimse beni anlamıyor ;))) ben sordum -100 alacammı acaba ben copy paste sormadimki. @genius bu aarada bunu sinirli gibi yaza bilirim kusura bakma sinirli gibi yazmadigim n, noktadan bilinir bence :)))

genius 3 yıl önce

Nasıl oluyorda -100 alına biliniyor? Sorusununun cevabını @darkcrak arkadaşımızın açıklamasına bakıcak olursak, genel olarak sitenin yasalarına aykırı cevaplar yazarak alına biliniyor. Ayrıca, annenizden başka sizi anlaya bilecek birini bulma bileceyinden qayet eminim. ;D

adils 3 yıl önce

Ya saka anlamiyormusun

adils 3 yıl önce

;)))DdDdDDDDdd

adils 3 yıl önce

@genius

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Biz -100 puan veremiyoruz sadece moderatörler verebiliyor eğer senin kopyala yapıştır olduğunu bilirseler veya öğrenirseler -100 puan verebilirler tabii moderatörler bütün soruları kontrol ettikleri için koyala yapıştır yapıp yapmadığını biliyorlar. hakan , murat , alattin ve ömercik bunlar uzmanim.net'in moderatörleri yani onlar bu kararları alırlar.

Ayrıca rahat ol rahat rahat banlanmazsın veya -100 puan yemezsin eğer kuralları bilmiyorsan uyarılırsın ve hiç takmayıp tekrar devam edersen -100 puan alırsın veya banlana bilirsin zaten alttaki linki okursan çoğu şeyi anlarsın.

Uzmanim.net nedir? Bu sitenin amacı nedir?

Zaten @murat açık ve net açıklamış.

adils 3 yıl önce

Anladim abeyyyy