Uzmanim.net'te imza veya slogan kullanılabilir mi?

ali (117) 10 yıl önce sordu

Uzmanim.net'te gönderilerimin altında imzamı veya sloganımı kullanabilir miyim?

Toplam 1 cevap

EceKoc (834) 10 yıl önce cevapladı

Lütfen kullanmayın. Kullanıldığı takdirde kaldırılacaklardır. Her gönderinin altında kimin gönderdiğine dair, kullanıcı sayfasına linklenmiş durumda temel bilgilerinin yer aldığı kimlik kartı bulunmaktadır. Kullanıcı sayfanız size aittir, sayfanızı ilgilendiğiniz konularla, bilgilerinizle, çalışmalarınızın linkleriyle veya neyle isterseniz onunla doldurabilirsiniz.