Uzmanim.net'te web sitesi tanıtımı yapılabilir mi?

hakanpekmez (162) 10 yıl önce sordu

Uzmanim.net'te bir ürünün veya web sitesinin tanıtımını yapabilir miyim?

Toplam 1 cevap

ali (117) 10 yıl önce cevapladı

Bu konuda dikkatli olmanızda yarar var çünkü diğer üyeler açık açık kendi tanıtımınızı yapmanızı hoş karşılamayacak, gönderinizi olumsuz şekilde oylayacak ve hatta onu moderatörlerin kaldırması için işaretleyeceklerdir. Mantıklı, konu ile alakalı cevaplar vermeye gayret ediniz. Eğer sorunu ortadan kaldıracaksa ve konu ile alakalıysa bunu yapabilirsiniz. Cevaplarınızda soru ile web sitesinin/ürünün ilişkisini açıklamalısınız.

Eğer paylaşımlarınızın büyük bir yüzdesi kendi ürününüz/web siteniz ile ilgiliyse muhtemelen doğru olmayan sebeplerle sitede bulunuyorsunuzdur. Uzmanim.net'in reklam oranları çok makuldür, eğer sorunun cevabıyla ilgili referans verecekseniz bunu yapabilirsiniz.