Uzmanim.net'teki gibi Sor butonu Nasıl yapılır ve cevap nasıl yazılır?

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaslar Soru sorma ve cevap verme gibi php dosyası falan varmıdır siteler hakkında pek bilgili degilimde tesekkurler

Toplam 3 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

@temmuz2004 hazır script arıyor eklenti degil php yapılmış hazır scriptler bulabilirsin..

Soru Sor Butonu sadace tasarım bootstrap kütüphanesi kullanıyorsan btn-danger classıyla yapabilirsin.

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

@alattin Sana Bu Konuda Yardımcı Olabilir.

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Buraya tıklat bunu inceleive sitene istediğin eklentiyi kur :) soru cevap sitesi gibi mis olur.

efsaneemrahylz 6 yıl önce

@temmuz bey benim sorumada cevaplandırırmısın