uzmanım.net virüs tarama

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

Uzmanım.net virüs taramasına yanlışlıkla 72 MB lik dosya koydum sonra dosyanın boyutunun 72 mb olduğunu farkettim ana sayfaya  geri döndüm. Bir şey olmaz değil mi? sizleri uğraştırmak istemiyorum.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Normalde yüklenmesine izin vermiyor olmamız gerekir sen yükleyebilydiysen helal olsun, bize sorun çıkartmaz :)

Düzenleme: Şimdi kontrol ettim, dosyan yüklenmemiş. Zaten sunucuda 10MB limiti var. Daha yukarı dosyayı kabul etmiyor

toprak34 7 yıl önce

%4 iken ana sayfaya geri döndüm :)

alattin 7 yıl önce

@toprak34 sunucu izin vermemiş yüklemene bundan dolayı olmuş

toprak34 7 yıl önce

@alattin :) :)