Uzmanim.net YouTube kanalında kim video yapıyor?

adils (136) 3 yıl önce sordu

Uzmanim net youtube kanalin da 2 adam konusuyor bunlar kimler sorunum uygunsuz ise silebilirim ama merak etdigim için soruyorum

darkcrak 3 yıl önce

Hangi video

adils 3 yıl önce

Tum videolari 1 adam 30 kusur yasinda gibi diyeri 20 21 yasinda gibi 1ci 100 de 100 Alattin abide 2 ci kim acaba

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

İhtiyar olan benim, daha cok video atan da @omercik  eski kullanıcı adı farurhenho.  Ben de yapmak isterim diyen varsa herkese açığız arkadaşlar.

adils 3 yıl önce

Çok saol abi yeni girdiğim için bilmiyorum

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

2. Kişiyi soruyorsann farurhenho, en son videoda ki o mesela.