Uzun haneli hesap makinesi

rzgr (17) 5 yıl önce sordu

Tabletten uzun haneli (mesela 20! sonucunun tüm basamaklarını veren) bir hesap makinesi bulabilir miyim?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

rzgr 5 yıl önce

Maalesef hocam bunlarında belli bir sınırı var, mesela tüm basamağa kadar tek tek ekrana çıktı vermesini istiyorum

hakan 5 yıl önce

@rzgr ek yaptım, Bir de bunu buldum

rzgr 5 yıl önce

Aradigim buydu tesekkurler:)

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Google Play Store'da pek çok hesap makinesi uygulamaları var, içlerinden deneme yanılma yoluyla istediğini karşılayanı bulabilirsin.

Play Store "hesap makinesi" uygulamaları için buraya tıklayınız.

rzgr 5 yıl önce

Maalesef hepsinin belli bir sınırı var , pc de olsa program ysazıp son haneye kadar çıktı veriyo da mobil bulamadım