Vakıfbank kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

omercik (9418) 6 yıl önce sordu

Vakıfbank kredi kartımın internet alışverişine açık olmasını istiyorum. Vakıfbank internet alışveriş onayı nasıl verebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Vakıfbank kredi kartı internet alışveriş onayını aşağıdaki yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

SMS ile onay verme:

Sadece bir kartınız için internet alışveriş onayı vermek istiyorsanız ONAY yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 6 hanesini ekleyin ve 6635’e SMS olarak gönderin.

Tüm kartlarınız için onay vermek istiyorsanız HEPSİ yazıp 6635’e SMS olarak gönderin.

Müşteri hizmetlerinden onay verme:

Bankada kayıtlı telefonunuzdan 0850 222 0724 numaralı müşteri hizmetlerini arayın ve kredi kartınızın internet alışverişlerine açık kalmasını istediğinizi söyleyin. Böylece Vakıfbank internet alışveriş onayı vermiş olursunuz.