Valorant VAN-81 hatası nasıl çözülür? Van 81 hatasını nasıl çözebilirim?

hydra (3802) 2 yıl önce sordu

Valorant'a girerken VAN 81 hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Valorant'a girerken VAN 81 hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Windows tuşu + R yaparak çalıştır uygulamasını çalıştırın. Buraya msconfig yazıp enterlayın.

Yukarıdaki gibi Hizmetler sekmesine tıklayıp "Tüm Microsoft hizmetlerini gizle" seçeneğine tıklayın. Buradan yukarıdaki gibi vgc hizmetini bluup soldaki tiki aktif edin. Böylelikle Vanguard hizmetini çalıştırmış olduk. Uygula seçeneğine basıp sistemi yeniden başlatın artık oyuna girebilirsiniz. Sorun devam ederse Vanguard kaldırıp tekrar deneyin.