Vatansbey kod kütüphanesini silemiyorum

sezer00 (20) 7 yıl önce sordu

Merhaba Denetim masasından silemediğim baş belası bir dosya var. Her yolu denedim olmuyor sizin önereceğiniz birşey var mı?

regedit bölümünde dosya görünmüyor.denetim masasında ise kaldrma seçeneği yok

Toplam 3 cevap

sezer00 (20) 7 yıl önce cevapladı

Çok Teşekkür Ederim herkese yardımlarınız için   iobit unistaller programı işe yaradı.

tahatugyan 7 yıl önce

Rica ederim :)

alattin 7 yıl önce

cevabı çözüm olarak kabul ederek soruyu kapatabilirsin @sezer00

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

12 Eylülde yüklenmiş haerhalde, öylemi? Sistem Geri Yükleme yaparak önceki bir tarihe dönmeyi deneyebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Kaldırma programıyla denedinmi hiç iobit unistaller programı ile kaldırmayı bir dene.

Umarım faydalı olmuştur..