vb.net vlc problemi? form açılmıyor hata veriyor??

alierke (3) 5 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar vb.net de visual studio 2017 de video player programı yapmak istiyorum. media player yeterli olmuyor vlc player eklentisini kullanıyorum. internette birçok örnek kodları videolar vs. var lakin forma vlc eklentisini ekliyorum kodları yazıyorum arkadaşlar. lakin çalıştırmak istediğimde aşağıdaki şekilde ilk defa gördüğüm hataları vediyor. kesme moduna giriyor vs. çözümü nedir yardım ederseniz sevinirim.

,

darkcrak 5 yıl önce

Bu konularda pek bilgim yok ama belki @alattin in bilgisi vardır aktif olduğunda sana döne bilir

alierke 5 yıl önce

bakalım inşallah bekliyoruz yardımcı olursa sevnirim saolun

Toplam 1 cevap

alierke (3) 5 yıl önce cevapladı

güncelll