Venüs Z20 galeride resimler görünmüyor

ahmet110590 (1) 4 yıl önce sordu

Slm herkese, arkadaşlar benim Vestel Venüs z20 telefonum var son zamanda galerideki resim, videolar,mp3 lerim kayboldu ,dosya yöneticisi ne bakıyorum orda gözüküyor hepsi bu sorunumun çözümü varmıdır acaba .Şimdiden herkese teşekkür ederim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

.nomedia içi boş bir dosyadır. Android cihazlarda bir klasör içine konulan .nomedia dosyası o klasördeki resim, video gibi multimedya öğelerinin medya tarayıcı tarafından taranmasını engeller. Böylelikle içinde .nomedia dosyası olan klasörlerdeki resim ve videolar Galeride görünmez.

Dosya yöneticisinden baktığında .nomedia  adında bir dosya görüyorsan bunu sil.