Veri kullanım uygulaması.

hydra (3802) 3 yıl önce sordu

Toplamda kaç GB veri harcamışım bunun uygulaması var mı? Windows'ta ki bir işe yaramıyor, son 30 gün'ü gösterdiği için net bilgi elime ulaşmıyor, bana tam 1 ayı gösterecek uygulama lazım. 1 Ay'lık, 2 Ay'lık kullanımı gösteren.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Netlimiter vardı. Çok kullanırdım zamanında. Az önce baktım duruyor ama ücretli olmuş.

Biraz araştırınca NetBalancer uygulamasını buldum. Ücretsiz. İstediğin tarih aralığında download - upload gibi verileri sana sunabiliyor. Ayrıca gelişmiş başka özellikleri de var.  Hangi .exe dosyası kaç GB indirmiş, kaç GB upload etmiş görebiliyorsun.

Ayrıca mesela uygulamalara indirme ve yükleme önceliği verebiliyorsun.

Statistics bölümü internet trafik istetistiklerini veriyor.

https://netbalancer.com/ adresinden indirebilirsin.

darkcrak 3 yıl önce

Netbalancer sponsorun mu? O kadar övdün ki benimde indiresim geldi @hakan bey

hakan 3 yıl önce

@darkcrak Ne sandın kendime sponsor buldum :)

darkcrak 3 yıl önce

Banada bulurmusun please.