Veritabanı en büyük olan sürücü güncelleme programı hangisidir?

wolujud (1) 5 yıl önce sordu

Driver Booster vs Driver Easy vb.. Veritabanı en büyük olan sürücü güncelleme programı hangisidir? Bu ikisi 3 milyon üstü sürücüyü veritabanlarında barındırıyormuş, daha büyüğü var mı?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Driver Booster

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Driver Booster 6 sürümü 3 milyon aygıt sürücüsü barındırıyor.

Driver Easy 8 milyon aygıt sürücüsü barındırıyor. Driver Easy'nin 3 milyondan fazla kullanıcısı var. Açık ara Driver Easy daha fazla cihaz için sürücü barındırıyor.

wolujud 5 yıl önce

Peki bu ikisi hariç, başka büyük var mı?

hakan 5 yıl önce

@wolujud benim araştırmama göre daha büyüğü yok.

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Driver Booster ve Driver Easy en çok bilinen ve en çok kullanılan sürücü güncelleme yazılımları. Veritabanı büyüklüğü bir kriter değil. Driver easy 8 milyon sürücü barındırıyormuş. Bunların çoğu zaten eski modellere aittir. Neden böyle bir arayışa girdin hiç bir fikrim yok.

Driver Genius diye başka bir program var.  Driver Genius  mesela 600.000 sürücü barındırıyor.

Smart Driver Updater 1.2 milyon sürücü barındırıyor.

Free Driver Scout 1 milyondan fazla sürücü barındırıyor.

wolujud 5 yıl önce

Hayır hocam, en çok barındıran daha günceldir ya..

hakan 5 yıl önce

@wolujud en çok barındıran en günceldir diye bir kavram yok.

wolujud 5 yıl önce

Peki sizce en güncel hangisidir?

hakan 5 yıl önce

bence en başarılısı ve en sorunsuzu driver booster @wolujud