Vestel Venus internetten oyun indirme

flamme (3) 7 yıl önce sordu

Vestel Venus internetten oyun indirme

Nasıl indireceğim bir anlatırmısınız

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar

İLK ÖNCE ; Öncelikle bilgisayarı açın

1- USB Li Şarz kablosunu bilgisayara takın

2- USB Depolama çıkmıyorsa Telefonun usb ayarlarından onu aç

3 -İnternetten indireceğin oyunun apk dosyasını indir

4 - Telefonun klasörünü açıp o dosyayi bir klasör oluşturup içine at

5 -şimdi işlem tamamdır artık herşeyi kapatıp  telefondakidosyayı bulup apk dosyasını açıp kurabilirsiniz

NOT ; Bazı oyunların kurma şekli farklı DATA Dosyası için bir dosya verir senin indireceğin uygulama sadece apk lı olacak APK

flamme 7 yıl önce

teşeekkür ederim ayarlardan açtım USB DEpolama yı oldu teşekkür ederim zaten 5 tane apk dosyası vardı saolun

nvidiagtx 7 yıl önce

rica ederim

nvidiagtx 7 yıl önce

her zaman yardıma açığım

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

@nvidiagtx in dediği de olabilir ama bunu bilgisayara bağlamadan bi yolu var.

Ayarlar>Güvenlik>Bilinmeyen kaynaklar bunu aç ve internetten indirmek istedğin APK dosyasını indir sonra da kur.