Vga bağdaştırıcı problemi

desrey (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar, Daha önce Lapotopum dan vga ile LCD monitöre bağlanabiliyordum fakat Laptop'a format attım artık bağlanamıyorum verdiği mesaj  şu "Your display modes are reconfiguring now. Please wait" acil çözüm arıyorum yardım ederseniz sevinirim :)

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Laptobunuza format atmanızın ardından Ekran kartınıza ait gerekli sürücüleri kurdunuz mu? Bilgisayarınız bunu otomatik tanısa dahi sizin ekran kartı sürücüsünü indirip kurmanız gerekebilir.Aldığınız hata da ekran kartınızın yapılandırmasıyla ilgili bir durum oluşmuş.

desrey (1) 7 yıl önce cevapladı

 ismailsarp (3896)  Çok teşekkür ederim hocam deniyeceğim bi