VIA Chrome9 HC Igp Family Windows7 Driver Sorunu

ardahd (631) 8 yıl önce sordu

Merhaba, benim VIA Chrome9 HC Igp Family ekran kartım var.Windows7 kullanıyorum fakat Windows7 driverini kuramıyorum hata veriyor hata resimdeki gibi:

Windows XP nin ekran kartı driverini kurduğumda ise sorunsuz çalıştırıyor.DriverMax programı ile yükleyebilmiştim oda yarım yüklüyor yani oyunlarda çok kasma yaşıyorum.Windows7 driverinde 172mb iken xp kurduğumda 64mb oluyor ve çözünürlüklerde daha az oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Windows7 nin driverini kurmak istiyorum.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Bugün eski bir Caper laptopâ Windows 7 kurdum. Sizdeki gibi VIA Chrome9 HC Igp Family ekran kartına sahip.

Ekran kartı sürücüsü için hiç bir yükleme yapmanıza gerek yok. Sadece Windows güncellemesi yapın. Windows Update üzerinden VIA Chrome9 HC Igp Family sürücüsü otomatik yükleniyor ve sorunsuz çalışıyor.

Diğer sürücüleri de Driver Booster ile kurdum : Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?

VIA Chrome9 HC Igp Family Windows 7 sürücüsü için sadece Windows 7 güncellemesi yapın. Otomatik yüklenecektir.

ardahd 8 yıl önce

Teşekkürler deniycegim.

ardahd 8 yıl önce

Olmadı sürücüyü yüklemiyor.

murat 8 yıl önce

Bilgisayarın marka ve modeli nedir? yanlış sürücüyü yüklüyor olabilirsin.

ardahd 8 yıl önce

Kasanın markası denix , anakart MS-7253 kasada ekran kartı yok anakart onun görevini yapıyor sanırsam.5,6 tane driver yüklemeyi denedim hepsi aynı hatayı veriyor.