Video çekerken bildirim gelmesini nasıl engellerim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Ben genellikle video çekerjen facebokk veya instagramdan bildirim geliyor veya başka uygulamalardan bunu engellemenin yolu var mi?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Bildirimleri engellemesi için saf Android kullanmasına hiç gerek yok. Her Android cihazda bildirim ayarı bulunur ve bu ayar her uygulama için bağımsız olarak yönetilebilir.

Örneğin sen Facebook'tan bildirim gelmesini o an istemiyorsun.

Ayarlardan uygulama yöneticisine girip Facebook'u bulursun ve orada Bildirimler diye bir ayar vardır. Bildirimlere izin ver gibi bir seçenek olur, bunu kapatırsın ve tekrar açana kadar Facebook uygulamasından sana hiçbir şekilde bildirim gelmez.

toprak34 5 yıl önce

@farurhenho Bazı cihazlarda bu özellik yok.

omercik 5 yıl önce

Evet. @fakiradam'ın tabletinde vardır muhtemelen

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Eğer saf android kullanıyorsan, yani kullandığın tablet/telefon üreticisi arayüzde herhangi bir oynama yapmamışsa, Ayarlar > Uygulamalar ve Bildirimler > Bildirimler > Bildirimler > Burdan istediğin uygulamanın bildirim iznini değiştirebilirsin.

Belki saf android olmasa bile sende de o ayar vardır, bilemiyorum.