Video reklamlarını engelleme

aserifkuzu (188) 6 yıl önce sordu

Selam Dostlar,

internette gezinirken veya çoğunlukla bir video izlemek için içeriğe tıklattığınızda videodan önce reklam videosu çıkıyor çoğu zaman. Belli süre devam edip Reklamı Geç seçeneği sunuluyor. Youtube için Google Chrome'un "Adblock for Youtube" eklentisi bu reklemları engelliyor. Peki ama diğer sitelerde ki reklamları nasıl engelleriz. Farklı bir eklenti mi önerirsiniz ya da bunu başka bir tarayıcı ile çözebilirmiyiz?

Toplam 1 cevap

aserifkuzu (188) 6 yıl önce cevapladı

eklentileri denerken "Adguard reklam engelleyici" adında eklentinin gayet iyi çalıştığınıda farkettim.

Kendi soruma kendim cevap vereyim :)