Video slayt yapma programı önerisi

hcy043 (7) 7 yıl önce sordu

Resim ve videolardan birleştirerek bir video yapmak istiyorum hangi programı kullanmalıyım

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Windows Movie Maker dışında bir program önerisi istiyorsan Camtasia Studio olabilir.Hem ekran görüntüsünü kaydetmeye yarıyor hem de video düzenleme aracı olarak kullanılabilir.Kullanımı basittir.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

En basitinden Windows Movie Maker işini görür. Veya VSDC indirebilirsin. Bunlar ücretsiz video editörlerdir. Videoları  düzenleyebilir, kesip, parçalayabilirsin.

Daha profesyonel bir program ariyorsan Sony Vegas Pro 12 veya Adobe Premiere Pro deneyebilirsin.