Video ve ses efektlerini nereden bulabilirim?

kurtneli (1) 5 yıl önce sordu

Link - https://m.youtube.com/watch?v=zMVIoG1iWAQ

Bunun gibi ses ve video effektlerini nerden bula bilirim ?

darkcrak 5 yıl önce

Kusura bakma bu konu ile hiç bir fikrim yok ama benim bildiğim internetten buluyorlar ve montajlıyorlar.

kurtneli 5 yıl önce

Ama bu kadar bulamazlar dimi bir yerden buluyorlar bunları

Toplam 2 cevap

krsn (233) 5 yıl önce cevapladı

( adobe after effects )le yapabilirsin..

kurtneli 5 yıl önce

Bütün bu effektler içindemi bunun

krsn 5 yıl önce

o videodaki gibi hemde ileri seviye montajlar yapabilirsin after effectle

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

After effects, Sony vegas , Premiere ile yapılıyor. After Effect biraz daha profesyonel'e kaçıyor. Sony vegas, Premiere ile yapılabilir. After effects'in içinde efekt'ler var fakat bazı efektler yok örneğin Pinch efekti yani vuruş efekti.

kurtneli 5 yıl önce

Android için onere bileceyiniz bir program varmı bunları yapa bileceyim