Videoları Nasıl Dönüştürebilirim?

ardahd (631) 7 yıl önce sordu

❊Videoları Nasıl Dönüştürebilirim?

❊Videoların Uzantısını Nasıl Değiştirebilirim?

Toplam 2 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

❊Videoları Nasıl Dönüştürebilirim?

İlk olarak Bigasoft Total Video Converter 5 programını bilgisayarınıza indirip kurun.Bunun gibi bir çok program var fakat 500MB gibi dosyayı çevirdikten sonra 1.5gb gibi boyutlara kadar yükseltebiliyor diğer programlar fakat bu program en fazla 500MB gibi boyut yükseltiyor.

Programı açtıktan sonra Profileye tıklayın ve hangi uzantıyı yapcaksanız onu seçin.

Profilenin altında olan Destinationun sağındaki Browseye tıklayın ve video çevrildikten sonra nereye kaydedilceğini seçin.

Sonra videoyu programın üstüne sürükleyin ve sağ alttaki turuncu yuvarlağa tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.✓

kaan53tr (9) 7 yıl önce cevapladı

Format Factory deniyebilirsin.