videoları tam ekran izlemek istediğimde videolar takılıyor

murat (12492) 10 yıl önce sordu

Facebook, youtube gibi sitelerde videoları normal boyutunda izlerken takılma yok fakat videoları tam, büyük ekrana çevirdiğimde videolar takılıyor. Duraklayarak oynamaya başlıyor. Facebook, Vimeo, Youtube gibi online video sitelerindeki tam ekran videolardaki takılma sorununun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Facebook, Vimeo, Youtube gibi online video sitelerindeki tam ekran videolardaki takılma sorununun çözümü için şunu deneyebilirsiniz

Video küçük ekrandayken videoyu sağ tuşla tıklayın.

Ayarları seçin.

Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir seçeneğinin işaretini kaldırın.

tam ekran videolardaki takılma sorununun çözümü  için Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir  özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.