vifi bağlantın 10 dk bir kopuyor.

kullanici356923 (1) 9 yıl önce sordu

slm ben yeni asus i5 serisi leptop bilgisayar aldım ama 10 15 dk da bir bağlantım kopuyor ama bilgi sayardan kaynaklaşıyor nasıl düzelte bilirim yardım ederseniz sevinirm.

Toplam 5 cevap

ogzkzu (286) 9 yıl önce cevapladı

Denetim Masasına gidin. Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları yolunu izleyin.

Kablosuz ağ bağlantınızı seçin. Açılan pencereden Özellikleri seçin.

Daha sonra Yapılandır'ı menüsüne tıklayın açılan Pencereden Güç Yönetimini seçelim

Güç Yönetimi altında / Güç kazancı için bilgisayar bu aygıtı kapatsın işaretini kaldırın.

Tamam tıklayarak kapatın

Bilgisayarı yeniden başlatın.

byhacker (57) 9 yıl önce cevapladı

Farklı tarayıcılarda  bu sorunu  yaşıyor musun?

kullanici356923 9 yıl önce

evet 10 dk bir kopuyor lütfen yardımcı olurmusununuz

kullanici356923 (1) 9 yıl önce cevapladı

evet 10 dk bir kopuyor

lütfen yardımcı olurmusunuz

temmuz 9 yıl önce

Problemi çözmek için neler yaptında sonuç alamadın?

adinamapa (16) 9 yıl önce cevapladı

Dostum benim tahminim senin sorunun hızında. İnternet hızın kaç? Bulunduğun yerdeki alt yapın eğer eski ise ve sana kalkıp 8 megabit hız veriyorlarsa sürekli düşmen gayet normal. Tavsiyem önce internet hızını aşağıya çek. 8 ise önce altı, eğer kopma sorunun devam ederse 4'de düşür. Sorunun ortadan kalkacaktır. Bu sorunda, televizyonda bangır bangır reklam yapıp, ışık hızında internet diyip, tv'lerde dağın başını kazıp her yeri fiber ağlar ile donattık diyen Türk Telekom'un bir kazığıdır. 20 yıllık bakır kablolar ile hala ADSL hizmeti verip, fiber'den daha fazla fiyata ADSL satan bir firma. Eee. Adam TEKEL. Ben nedersem o diyor.