Vikipedi'ye girerken URL'nin başına otomatik olarak 0 koymak

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Vikipedi'ye başına 0 koyarak giriyorum. Fakat ben böyle girmek istemiyorum, ben bir vikipedi bağlantısına tıkladığım anda başına 0 koyarak girsin istiyorum. Bunu yapabilir miyim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Sen bilirsin herhalde ama yine ben yazayım. Chrome tarayıcı için Wikiwand (tıkla) eklentisisini kullanırsın olur biter. VPN'yede sıfırlı adres değiştirmeyede hiç gerek kalmaz.