Vine'da kişiye özel Url almak

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

Vine'da kendime özel adres almak istiyorum. Fakat Kişiye özel URL almak istediğimde

Your account is not eligible to reserve a profile URL.
Please see the FAQ for more information

Hesabınız profil URL'si rezerve etmek için uygun değil.

hatası veriyor. Vine'de kişiye özel URL almak için ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Vine'da kişiye özel Url almak için aşağıdaki koşulları sağlamış olmanız gerekir:

  • En az 2 tane vine videosu çekmiş olmalısınız.
  • Almak istediğiniz kişiye özel Vine URL adresinin daha önce alınmamış olması gerekir.
  • Almak istediğiniz Profil URL'si Vine tarafından yasaklanmamış olmalıdır.

Yukarıdaki şartları sağlıyorsanız Your account is not eligible to reserve a profile URL. hatası almazsınız.