Virüs çözümünü uygulama için uzman önerisi

oyas (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımdaki dosyalarıma .vvv cryptovirüsü bulaşmış. Çözümün anlatıldığı yazıyı okudum ancak benim Bilgimi aşıyor. Antalya'da yardımcı olabilecek bir uzman önerebilir misiniz?

Toplam 1 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Bende Antalya'da oturuyorum. Yanına gelemem belki ama Sosyal medya hesaplarından birini mesaj olarak atarsan yardımcı olurum. Ve hangi ilçede oturduğun önemli. Aynı ilçedeysek belki gelirim ama sosyal medyadan daha kolay olur. @oyas