virüs programı kaldırma

kullanici91630 (2) 9 yıl önce sordu

bilgisayarımda arama motorlarında virüs programı var ve bir türlü kaldıramıyorum daha dogrusu kayıt defterınde silmekiçin dosya bulmuyor üstelik Macwebtoiseadında herhangi bi dosya bulamıyor lütfen yardımcı olun

Toplam 3 cevap

emir38 (-4995) 9 yıl önce cevapladı

başlıkta soru şu şekilde olmalıydı  tarayıcı virüsü  nasıl silinir  benim başıma birkez geldi ve  şu şekilde kurtuldum portalsepeti  den  önce chrome  sağ tıklat ve  özellikler tıklat burdan hedef yazan "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" buraya kadar sil tamam tıklat  sırasıyla başlat + gizli dosyalar ve kılasörler tıklat  gizli dosyalar ve kılasörleri göster işaretle  bilgisayarımı tıklat  sırasıyla C sürücü+ windows+ siystem32+grouppolcy bunu sil  bu şekilde kurtuldum

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Daha açıklayacı olabilirdi, bu virüs programını sen mi yükledin ?

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

..

C:\Kullanıcı\[KullaniciAdiniz]AppData\Roaming\Macwebtoise  klasöründeki dosya adlarını kayıt defterinde aratın.

..

Not:"Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?" uzmanım.net linkinden alıntıdır.