Virüs programı önerileri?

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

Merhaba;

Ben en iyi antvirüsleri sıralamıştım, fakat çoğu (hepsi diyebiliriz) ücretliydi. Bana ücretsiz anti-virüs programı verirmisiniz? Yanlız hep ücretsiz Windows Defender gibi ücretli sürüme geç felan demeyecek bir program istiyorum.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Ücretisz antivirüs diyince dünce genelinde kabul görmüş iki tane antivirüs programı var:

  • AVAST
  • AVG

Her ikisi de oldukça kullanışlı ve işe yarar antivirüs programlarıdır.  Avast az da olsa reklam çıkartır. Rahatsız edici değildir.  Kibarca arada sana özel kampanya yaptık istersen PRO sürüme geçebilirsin der. Benim önerim Avast olur.

kalemlik100 (14) 7 yıl önce cevapladı

Avira önerebilirim. Ayarlarını kendinize göre yapabilirsiniz. Panda da olabilir.