virüs programı yardım edin lütfen

fatih1122 (1) 7 yıl önce sordu

ya benim pc de mcafee virüs programı vardı ve dosyayı silmiş içinde resimlerim vardı ve bende virüs programını kaldırdım dosyada gelmedi bu dosyayı geri nasıl getirebilirim

Toplam 1 cevap

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Virüs programını sildiğinde fotoğraflar zaten gelmez harddiskden tamamıyla silinmediği  için silinen resim,program vs.. şeyleri getiren programlar var ama silinen tüm fotoğraflarını bulamayabilir.Değişik birçok programla yeniden getirmeye çalış belki o zaman hepsini geri alabilirsin.

RecuvaPhotoRescue başka programlarlada geri almaya çalışabilirsin.