Virüs taraması başarısız oldu

kadir53 (1) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar birşey indirmeye çalışıyorum virüs taraması başarısız oldu diyor bu sayfanın çözümlere baktım yaptım olmadı internetten herşeyi yaptım olmadı çok arastirdim olmadı virüs programlarını sildim olmadı lütfen yardım edin

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Virüs Taraması Başarısız Oldu Google Chrome hatası nasıl çözülür? sanırım buradaki çözümleri yaptın. Kayıt defterinde ScanWithAntivirus değeri ne görnüyor? İşlemden sonra bilgisayarı yeniden başlattın mı?