virüs tehdit korumam fidye yazılımına karşı korumam hepsi kapalı

mert2131 (1) 3 yıl önce sordu

bütün virüs tehdit korumam fidye yazılımına karşı korumam hepsi kapalı her yöntemi denedim olmuyor ve ayrıca googleda öyle yardım edin lütfen napıcam

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında yüklü olan programların listesini yazar mısın?

Muhtemelen bilgisayarında bir antivirüs yüklü. Eğer antivirüs yüklüyse Windows Defender özellikleri kapalı kalır. Bu durum normaldir. Antivirüs programını kaldırırsan bu ayarlar tekrardan aktif olur.