Virüsten dolayı Pugb lite ve pubg mobile'da ban yiyorum

abdullah53 (35) 4 yıl önce sordu

Bilgisarayımda virüs var galiba pubg lite ve pubg mobil oynarken pcde herhangıbır hıle olmadıgına dayir ban yiyorum,ondan dolayı ben de bilgisarayımda virüs oldugunu dusundum ucretsız onerebılecegınız vırus programı var mı acaba simdiden tskler.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Her hangi bir hile programı veya cheat engine gibi uygulamaldan da ban yiye bilirsin.

Bu sornun çözümü çok kolay:

Antivirüs programları hile programlarını virüs algılıyorlar ve siliyorlar sana önereceğim antivirüs programları fakat bunların biri ile de bilgisayarını tarasan o hile programını siler.

abdullah53 4 yıl önce

Avast herkez kotu dıyor buna ne dıyorsun darkcrack

darkcrak 4 yıl önce

Avast son zamanlarda kendini reklamlara bıraktı ve reklam'a odaklanmış durumda fakat ben de hiç önermiyorum avast'ı kimseye ama sevenler var ve iyi diyenler olduğu için yazdım @abdullah53

abdullah53 4 yıl önce

tamam teşekkur ederım malwarebstes indirdim onu kullanıcam simdi tesekkurler simdiden yardımın için.

abdullah53 4 yıl önce

darkcrack beni hatırladın mı :)

darkcrak 4 yıl önce

@abdullah53 ben kimseyi unutmam :) İyi akşamlar

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Eğer olmadıysa HWID Ban yemiş olabilirsin bu yüzden HWID Changer kullan.