Vista Format atacakken Select Disk 0 ı Seçip temizle dersek. Diğer Dosyalar Gidermi. Cevap verin

sefaubay (-13) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar bugün pc'ye vista format atacaktım   hata çıktı.

Çözümü şu linkte: https://support.microsoft.com/tr-tr/help/928232/error-message-when-you-try-to-upgrade-a-computer-to-windows-vista-this-computer-does-not-have-enough-space-for-temporary-files.-error-code-0x80070103

Disk 0 ı seçin.  Temizleyin diyor.    Temizlersem.  Yerel disk d deki doayalar silinirmi? Cvplarinizi bekliyorum

temmuz 6 yıl önce

Ne demek "cevap verin" :(

Toplam 1 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

Diskpart komtu uygulandığı zaman bütün sürücüleri silersiniz sadece hardisk kalır

diskpart  komutunda Select Disk 0 ve diğer komutlarda uygulanırsa bütün sürücüleriniz silinir

önlem için verilerinizi usb veya harici diske kopyalarsanız format sonrası yine bilgisayara tekrar aktarırsınız