Visual Studio 2010: enter, backspace, ve ok tuşları çalışmıyor

alattin (16999) 10 yıl önce sordu

Visual Studio 2010 MVC'de Razor kod yazarken Enter, BackSpace, ve ok tuşları zaman zaman çalışmıyor.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bu tuşlar tekrardan çalışmaya başliyor.

Bu problem özellikle CTRL + S yani kaydet işleminden sonra ortaya çıkıyor.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 10 yıl önce cevapladı

Visual Studio 2010 MVC'de Razor kod yazarken Enter, BackSpace, ve ok tuşları tepki vermez duruma geçtiğinde

ALT ve Enter tuşlarına birlikte basmak soruna çözüm sağlayacaktır.

Yine Aynı şekilde CTRL + TAB tuşlarına iki kere basmak çözüm sağlayabilir.