Visual Studio 2010 New project seçeneği yok

seyfiwo (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba

Visual Studio 2010 bilgisayarıma yükledim ama proje yapmam lazım New File ' da proje seçeneği yok bunun sebebi nedir acaba? birşey mi? indirmem lazım

Toplam 2 cevap

morthan (12) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınıza tam olarak kuramamış yada hatalı kurmuş olabilirsiniz, kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.

alattin (16999) 8 yıl önce cevapladı

Visual Studio 2010 düzgün şekilde kurulduysa yeni proje oluşturmak için herhangi başka bir eklentiye gerek yok.

CTRL + SHIFT + N tuşlarına birlikte basarak yeni proje oluşturabilirsiniz.