Visual Studio 2015 Setup Failed Hatası

dijita (1) 8 yıl önce sordu

iso dosyası ile kurulum yapmaya çalıştığımda sürükli ekteki hatayı alıyorum.

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Visual studio Setup Failed penceresinde hatanın sebebi gösteriliyor.  Setup gerekli bir güncelemeyi yükleyemiyor.

Önerim Visual studio kurulumundan önce gerekş Windows güncelleştirmelerini yükleyin.

KB2999226 güncellemesi kurulamamış. Bu güncellemeyi manuel indirerek kurabilirsiniz.

KB2999226 güncellemesini buradan indirebilirsiniz

Güncellemeden sonra Visuyal studio kurulumunu tekrar başlatın.