Visual studio butona tıklayınca dosya açma ?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar şimdi olaya girelim. ben Visual studio 2015'de Bir buton oluştursam ortaya tıklayınca PC nin herhangi bir yerinden program açsa Ama Tam ADRES değil Mesela şöyle değil C:/Windows/xxx bunun gibi değil,  böyle istiyorum xxxadlıoyun.exe

Böyle bir şey varmı bilen bilir CS 1.6 CS'd***ğında  Böyle birşey var...

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

xxxadlıoyun.exe adlı dosyanın yolunu vermeden çalıştıramazsın. Bilgisayarda birden fazla xxxadlıoyun.exe dosyası olabilir.  Program hangisini çalıştıracak? Bunu bilmesi gerekir.

Bu sebepten çalıştırılmasını istediğin .exe dosyasının tam yolunu vermelisin.

nvidiagtx 6 yıl önce

tamam abi sağol