Visual Studio Community 2015 ile yaptığım bir programın tasarımını nasıl güzelleştirebilirim?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Yakında bir web browser yapacağım ancak tasarımı çok kötü ve acemice gözüküyor. Opera, Chrome gibi tasarımları nasıl yapabilirim? (C# ile)

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 6 yıl önce cevapladı

Visual Studio ile hazırlanan Windows formlarını daha güzel göstermek için hazır bileşenler var. Örneğin:

  1. Telerik UI for WinForms

  2. DevExpress

Bunların çoğu ücretli. Fakat biraz araştırma ile ücretsiz bir şeyler bulabilirsin.  Yukarıda yazdıklarım en popüler ve çok kullanılan bileşenler. Hem formları hem de form bileşenlerini daha güzel hale getirebilirsin. Yukarıdaki adreslerde demo, deneme sürümleri mevcut yükleyip deneyebilirsin.

alattin 6 yıl önce

@toprak34 cevap kabul etmeden önce bir oku evladım, bu ne hız.

toprak34 6 yıl önce

@alattin okudum zaten abi :)