Visual Studio da Delphi Kullanabilir miyiz ?

deniza (49) 9 yıl önce sordu

visual studioyuda delphiyide çok seviyorum ama onadan çıkıp ona girmek ondan çıkıp ona girmek istemiyorum visual studionun içinden pyton kullanılabiliyor delphiyide aynı şekilde kullanabilir miyiz?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Visual Studio yerleşik olarak Delphi'yi desteklemez.

Visual Studio  ile aaşağıdaki dilleri kullanabilirsiniz

  • C#
  • F#
  • Visual Basic
  • Visual C++
  • Javascript
  • Python

Biraz araştırınca şöyle bir eklenti buldum:Delphi Prism' Fakat bu da sanırım oldukça eski ve geliştirilmesi durdurulmuş.

Delphi için Delphi Prism'i inceleyebilirsiniz. Ayrıca burada da bir video var. Delphi Prism in Visual Studio IDE