visualstudioya geçince görev çubuğunda dil en oluyor

misty (556) 3 yıl önce sordu

Şu an bu soruyu yazarken bi sıkıntı yok vstudioya geçip yorum satırı yazıcam // --> && oluyor. görev çubuğuna bakıyorum tr olmuş en. Nasıl düzeltebilirim?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

Ayarları Sıfırlamayı denediniz mi ?
bazen kurulan eklentilerden dolayı bazen degişik hatalar verebiliyor..

misty 3 yıl önce

kapatıp açılınca düzeldi de kapatmadan nasıl düzelir. yani bi daha olursa. biraz araştırdım ps ve code editorlerin kısayolları varmış bu kısayol ne acaba? alt+shift windowsta oluyo ama vs'da olmuyo. ctrl+shift de olmuyo.

krsn 3 yıl önce

ben de bazen oluyor ama eklentilerden dolayı zaten dil ayarını degiştirince kendini yeniden başlatması lazım yanılmıyorsam kısayol bulsanda gene kapanıp acılcak.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bu şekilde yapıp denermisin ?

misty 3 yıl önce

windows 10 için faydalı teşekkürler ama ben şu anlık tercihen w7 kullanıyorum

hydra 3 yıl önce

Muhtemeleen çok fark yok aynı işlemi onda da yapılabilir