VMware Backtrack 5 R3 login ekranı ?

feritarslan (303) 10 yıl önce sordu

merhaba değerli uzmanlar ben WMware'a backtrack kurdum güncellemeleri yaptım 2 saat falan sürdü yeniden başlattı açılırken resimdeki gibi bi ekran çıkıyor ''root, toor'' yazıyorum ama kabul etmiyor

http://i.hizliresim.com/jJJ7GD.jpg

Toplam 2 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Root'a boş parola vermiş olabilir misiniz?

Kullanıcı adına Root yazın parola bölümünü boş bırakın. Login butonuna tıklayın.

feritarslan (303) 10 yıl önce cevapladı

ilk olarak onu denemiştim kaldırdım onu zaten kali linux daha güzel hem aynı programlar aynı işlevler ondada var. teşekkür ederim yinede