VMware ile işletim sistemi kurma işleminde internet kullanılıyor mu?

talhaseker (1) 4 yıl önce sordu

Öncelikle merhaba.

Bu aralar VMware ile sanal işletim sistemi yüklüyorum. Direk soruya geçeyim. Örneğin XP kurulum aşamasında internet yer mi? Yani internet kapandığında kurulum iptal edilecek mi? Teşekkürler.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

ISO üzerinden, Windows XP ISO dosyası üzerinden kurulum yaparsan internet filan kullanmaz. Tabi  kurmak istediğin işletim sistemine ait ISO dosyalarını önceden indirmiş olursan sonrasında internete gerek duymazsın.

talhaseker (1) 4 yıl önce cevapladı

Teşekkürler Murat.