VMware Workstation Player'in deneme sürümünde kaç gün kısıtlama var?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

VMware Workstation Player kuracağım ama deneme sürümü versiyonunu :) VMware Workstation Player'in deneme sürümünde kaç gün kısıtlama var?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

https://www.vmware.com/tr/try-vmware.html

şu adrese gidildiğinde "VMware provides two ways for you to try our products free for 60 days" yazısını görebilirsin. Yani 2 aylık deneme süren olmuş olacak.

toprak34 6 yıl önce

@ismailsarp :) Teşekkürler

toprak34 6 yıl önce

Peki VirtualBox ücretlimi?

ismailsarp 6 yıl önce

VirtualBox ücretsiz bir yazılım. @toprak34

toprak34 6 yıl önce

@ismailsarp ona Kali Linux veya Mac Os X kurabilirmiyiz?

ismailsarp 6 yıl önce

Evet, her iki işletim sistemini de kurabilirsiniz. İnternette hem videolu hemde ayrıntılı anlatımlar mevcut konular hakkında @toprak34