vmware yükledim fakat sildiğimde klavye vb şeyler çalışmadı

kullanici10 (1) 6 yıl önce sordu

vmware yükledim oyunu kastırıyor diye sildim fakat sildikten sonra klavye fe touchpadim çalışmaz oldu

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

İlk önce Aygıt Yöneticisinden klavye ve touchpad sürücülerini kontrol edin. Bunlar var mı yok mu?

omercik 6 yıl önce

Onlarda bir hata oluşmuş o zaman. İlk iş o ünlem işareti olanların hepsini sağ tıklayıp kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatmak olsun. Böylece bilgisayar onları otomatik olarak yeniden yükler. @kullanici10

omercik 6 yıl önce

Evet yükler. Bu yöntem başarılı olmassa başka yöntemler deneriz. Bir şekilde çözülür merak etme. @kullanici10

omercik 6 yıl önce

Düzeldi mi problemin? @kullanici10

omercik 6 yıl önce

şuan problem ne? başka bir konuyamı geçtik farkında olmadan :) @kullanici10