Vodafone 3g / 4.5G internete bağlanmıyor sorunu - 20 Eylül 2018

hakan (15424) 5 yıl önce sordu

Vodafone kullanıyorum ve şuanda mobil veri çalışmıyor. Bağlantı zaman zaman kopup tekrardan geliyor.

Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Vodafone 3g / 4.5G internete bağlanmıyor sorunu - 20 Eylül 2018

Şuanda bazı vodafone aboneleri genel bir sorun yaşıyor. Mobil veri bağlaıp daha sonra bağlantı kopuyor. Yaklaşık 15 dakikadır Vodafone mobil cihazlarda bağlantı sorunu yaşatıyor. Sorun bölgesel mi yoksa daha genel mi biraz daha araştırıp paylaşacağım.